Illegális bevándorlás
Németországban ismét erőszakos incidens történt egy menedékkérőket befogadó szálláson
Németországban ismét erőszakos incidens történt egy menedékkérőket befogadó állomáson, ezúttal a Hessen tartománybeli Gießenben.
2015.08.05 20:25MTIA helyi rendőrség közleménye szerint a sátortáborban röviddel éjfél után egy 40-50 fős csoport rárontott egy sátorra. Ütötték és rúgták a sátorban lakókat és "különböző dolgokat elemeltek" - olvasható a rendőrség közleményében, amely szerint a támadók közül néhányan lécekkel vagy botokkal voltak felfegyverkezve.
A sátor lakói közül ketten életveszélyes sérülésekkel kórházba kerültek. Az incidens háttere egyelőre nem ismert.
Az utóbbi napokban több más befogadó állomáson is történt erőszakos összetűzés menedékkérők között. Heidelbergben, Drezdában és a türingiai Suhlban tömegverekedés tört ki, Bonnban pedig a rendőrség különleges bevetési egységének egyik különítménye tett ártalmatlanná egy késelő menedékkérőt.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06