71 millió forintos kár

Szétfosztogatták a Harley-találkozót

Összesen nyolc motort loptak el az Ausztriában rendezett Harley-találkozón a napokban, a 253 ezer eurós (71 millió forintos) kár ellenére az esemény sikeres volt, a felvonuláson 25 ezer motoros vett részt.

2011.09.11 19:09MTI

Ez volt a 14. European Bike Week, amelyet inkább Harle-találkozóként ismernek.

A programsorozat végeztével a rendőrség mérleget vont, a rendkívüli motorok 10 közlekedési balesetet okoztak, 13-an sérültek meg, közülük hárman súlyosan.

A lopások száma a tavalyi 42-ről 14-re süllyedt, a kár itt 9500 euróra rúgott. Idén csak 24 jogosítványt vontak be a rendőrök. A fesztiválon 70 ezer motoros jelent meg, a szombati Harley-parádén 25 ezren vonultak fel.

A korábbi évek sikerein felbuzdulva Karintia várhatóan 2018-ig ad otthont a találkozónak.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.