Többeket bántalmazott, a rendőrökre is rátámadt
Megölte az édesanyját egy férfi Dejtáron
A megyei rendőr-főkapitányság szóvivője közölte: megölte anyját egy 43 éves férfi szerdán a Nógrád megyei Dejtáron.
2011.04.20 19:09MTIA férfi, aki nagybátyját és nagyanyját is bántalmazta, baltával támadt a kiérkező rendőrökre.
A tragédiával végződő esetről egy szomszéd tett bejelentést - mondta Dankóné Nagy Éva. A családját bántalmazó férfi 71 éves édesanyja a helyszínen meghalt, míg az elsődleges orvosi vélemény alapján 59 éves nagybátyja súlyos, 96 éves nagyanyja könnyű sérülést szenvedett - tette hozzá.
A szóvivő közlése szerint a kiérkező járőrök megpróbálták megfékezni a férfit, ő azonban baltával támadt a rendőrökre. A járőrök nem sérültek meg, autójukban viszont jelentős anyagi kár keletkezett. A férfit az erősítésként kiérkező rendőrökkel elfogták és a balassagyarmati kapitányságra előállították.
A 43 éves férfi ellen a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztálya emberölés, hivatalos személy elleni erőszak, és más bűncselekmények miatt kezdeményezett eljárást, amely szakértők bevonásával folyamatban van - tette hozzá a szóvivő.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:52 Hegseth védelmi miniszter jelszavai kikerültek az internetre
- 12:32 Árulás - örökbe fogadott lány és két barátja végzett a nevelőanyával
- 10:26 Trump szerint az FBI igazgatója titokban a meggyilkolását szorgalmazta
- 8:16 Ellopták Melania Trump szobrát szülővárosának közelében Szlovéniában
- 6:56 Magyar kutatók felfedezték, hogyan élhetik túl a rákos sejtek a kemoterápiát
- 18:17 Változékony idő várható a hétvégén
- 16:59 Szijjártó Péter: százmilliárd forintos budapesti beruházást jelentett be a BYD
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06