Személyi sérülés nem történt

Kisiklott a fővárosban egy műszaki hibás 3-as villamos

Kisiklott egy műszaki hibás 3-as villamos vasárnap este Budapesten, a Nagy Lajos király útja és az Erzsébet királyné útja között, személyi sérülés nem történt.

2011.04.03 21:00MTI

A BKV fődiszpécsere elmondta: még vizsgálják a baleset okát, a műszaki hibás szerelvényt vontatták.

A baleset miatt a Mexikói út és a Bosnyák tér között pótlóbuszok járnak.

Kisiklott és még két villamossal ütközött egy műszaki hibás 3-as villamos este Budapesten, a Nagy Lajos király útja és az Erzsébet királyné útja között. (fotó: MTI)


Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.