Baleset miatt

Késnek a vonatok a Tatabánya-Oroszlány vonalon

Jelentős késések várhatók a Tatabánya-Oroszlány vonalon vonatgázolás miatt vasárnap délután.

2011.03.20 17:41MTI

A közlemény szerint Környe és Oroszlány között ütött el a vonat egy ismeretlen személyt.

A rendőrségi helyszínelés miatt várhatóan 18 óráig szünetel a vonatközlekedés, az érvényes jeggyel vagy bérlettel rendelkezők Volán-járatokkal utazhatnak tovább - közölte Miklós Éva sajtóügyeletes.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.