Ez égő! - mármint az IC mozdony...

Kigyulladt mozdony miatt késnek vonatok a Budapest-Miskolc-Nyíregyháza vonalon

Várhatóan csak délre áll helyre a menetrend szerinti közlekedés a Budapest-Miskolc-Nyíregyháza vasútvonalon, ahol kigyulladt egy Intercity mozdonya - értesült a HavariaPress.

2009.10.06 11:14HavariaPress

A Heves megyei Nagykút és Kál-Kápolna állomások között kedden kora délelőtt keletkezett elektromos tűz a Dália InterCity szerelvényének mozdonyában. Személyi sérülés ugyan nem történt, de a szerencsétlenség miatt egész délelőtt jelentős késésekre kell számítani ezen a vonalon. Fél tizenegy körül ugyan felszabadult a vasúti pálya a helyszínen, de néhány vonatnál még ezután is előfordulhatnak fél óra körüli késések. A menetrend szerinti közlekedés előreláthatólag délre állhat helyre, a történtek okát még vizsgálják.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.