Hihetetlen, hogy ilyen még megtörténhet
Több mint egy milliót csalt ki egy idős asszonytól betegszállításra egy nő
Több mint egymillió forintot csalt ki egy jóhiszemű, segítőkész 83 éves szolnoki asszonytól egy nő arra hivatkozva, hogy közlekedési balesetet szenvedett ismerősét helikopterrel szeretné elszállíttatni - közölte a rendőrség szerdán az MTI-vel.
2009.09.16 13:20MTIA sértettet azzal nyugtatta meg, hogy cserében ott hagy nála egy táskát, amelyben elmondása szerint több millió forint értékű valuta van - mondta a hétfőn történt eset részleteiről a Szolnok megyei rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.
Az idős asszony átadta a kért összeget - 1,1 millió forintot - a számára idegen nőnek, aki a pénzzel eltávozott. Később kinyitotta a táskát, de miután abban csak papírokat talált, a rendőrséghez fordult - tette hozzá Szabó Zita százados.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06