Nem volt jó buli...

Fegyveresek raboltak egy szórakozóhelyen!

Két fegyveres kirabolt egy szórakozóhelyet csütörtökre virradó éjjel, a Ferenc körúton.

2009.07.09 10:31HavariaPress

A IX. kerületi szórakozóhelyre éjjel kettőkor lépett be a két bandita, majd a náluk lévő fegyverekkel megfenyegetve az alkalmazottat, a bevételt követelték. Miután zsákmányukat megszerezték, a támadók elmenekültek.

A rablás során lövés nem dördült, a szórakozóhelyen senki sem sérült meg. A két támadót a rendőrség nagy erőkkel keresi.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.