Szerencsére senki sem sérült meg

Parkettázásból tűz: a lakk miatt robbant be egy budapesti lakás

Berobbant a parkettázáshoz használt lakk egy X. kerületi épületben, személyi sérülés nem történt, azonban a lakás utca felőli fala részben megdőlt - tudta meg a HavariaPress.

2008.12.14 15:10HavariaPress

Vasárnap dél körül a X. kerületi Hatház utcában lévő épület negyedik emeletén egy felújítás alatt álló lakásban eddig ismeretlen okból berobbant a parkettalakk.

A hirtelen nagy nyomás hatására a helyiség utca felőli falrésze megdőlt és az ablak is keretestül kitört. Személyi sérülésről nem érkezett bejelentés.

A kiérkező tűzoltók lezárták a robbanás helyszínét, majd alpintechnikával megkezdték a veszélyes faldarabok visszabontását.

A helyszínre jelenleg statikust várnak, aki kideríti, hogy az épület szerkezetileg mennyire sérült.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.