Bűnbanda
Feladták magukat a körözött tordasi lakásbetörők
Kedden tetten érték őket egy tordasi betörésnél, de akkor sikerült elmenekülniük.
2015.09.28 15:21MTIFeladták magukat azok a férfiak, akiket kedden tetten értek egy tordasi betörésnél, de akkor sikerült elmenekülniük - tájékoztatott a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.
A két férfit lopás megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, és őrizetbe vették őket.
Kedden négy lakásbetörőt értek tetten Tordason, de az elkövetők két autóval menekülni próbáltak. A Terrorelhárítási Központ (TEK) Tordas külterületén és Gyúrón feltartóztatta a járműveket. Két embert akkor el is fogtak - őket azóta a bíróság már előzetes letartóztatásba helyezte -, a másik kettő azonban elszökött.
Az MTI helyszínről származó információi szerint a Gyúrón feltartóztatott autóban hárman utaztak, egyiküket a rendőrök lábon lőtték és a helyszínen elfogták. A másik jármű sofőrjét szintén elfogták. Gyúró több pontján, a főút mentén és az árkokban kedden festményeket lehetett látni, amelyeket rendőrök őriztek.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:18 Felborult egy motoros kishajó a Dunán, egy embert még keresnek
- 6:10 Szokatlan jelenségre figyeltek fel a bálványosi Csiszárfürdőn
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 18:34 Higiéniai problémák egy wellness-szállóban, a NAV leengedte a medence vizét
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06