Furgon egy álló teherautóba rohant

Ketten sérültek egy balesetben: Lezárták az M5-ös bevezető szakaszát

Baleset miatt lezárták az M5-ös bevezető szakaszát; a 26-os kilométernél ketten sérültek meg, amikor egy furgon egy álló teherautóba rohant - mondta a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese kedd reggel az MTI-nek.

2008.10.07 07:13MTI

Beluzsárné Belicza Andrea közlése szerint a bevezető szakaszt a helyszínelés és a sérültek elszállításának idejére teljes szélességében lezárták. Az autósokat az ócsai leágazásnál terelik le a sztrádáról.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.