IX. kerület

Lehullott az épületdísz a Lónyay utcában - rá a parkoló autókra

Felhívták a tulajdonosi közösség figyelmét, hogy tüzetesebben vizsgáltassa át az épület állapotát.

2014.06.16 08:10MTI

Egy kétemeletes ház homlokzatáról lehulló épületdísz rongált meg parkoló autókat Budapesten a IX. kerületi Lónyay utcában - közölte a katasztrófavédelem hétfő reggel.

Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta: a tűzoltók átvizsgálták a homlokzatot, és a meglazult épületdarabokat eltávolították. Egyúttal felhívták a tulajdonosi közösség figyelmét, hogy tüzetesebben vizsgáltassa át az épület állapotát.

A balesetben senki sem sérült meg - tette hozzá a szóvivő.

A munkálatok idejére az Erkel utca és a Török Pál utca között lezárták rövid időre a Lónyay utcát, de már megszűnt a korlátozás.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.