Letenyénél
Részeg volt a határsorompót áttörő terepjárós horvát férfi
Miután az útlevélkezelő-bódék előtt elhajtott, a forgalmi sávokat elválasztó beton terelőfalnak ütközött.
2014.06.08 11:12MTI
Áttörte a határsorompót, majd egy beton terelőfalnak ütközött egy autós szombat éjszaka Letenyénél - értesült az MTI a helyszínről. A rendőrség közlése szerint a férfi ittas volt, a balesetben súlyosan megsérült.
A Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján azt közölte: a letenyei autópálya-átkelőnél, Horvátországból Magyarország felé történt a baleset. A jármű vezetője megsérült.
A határátkelő befelé tartó oldalán a helyszínelés és a műszaki mentés miatt rövid ideig szünetelt a beléptetés Magyarország területére.
Az MTI úgy tudja, hogy egy német rendszámú terepjáró törte át nagy sebességgel a lezárt határsorompót. Miután az útlevélkezelő-bódék előtt elhajtott, a forgalmi sávokat elválasztó beton terelőfalnak ütközött.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnapi közlése szerint a határon fékezés nélkül áthajtó terepjárót egy 66 éves horvát férfi vezette; súlyos sérüléseket szenvedett. A mentők a nagykanizsai kórházba vitték.
A férfinál a szonda alkoholfogyasztást jelzett.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06