Egy ember súlyosan megsérült
Kiégett a Kincsem Park szolgálati lakása
Egy ember súlyos égési sérüléseket, egy másik pedig füstmérgezést szenvedett csütörtökön este a budapesti Kincsem Parkban, mikor kigyulladt a lóversenypálya szolgálati lakása.
2013.02.08 08:48HavariapressCsütörtökön este 9 óra körül gyulladt ki egy egyemeletes lakóépület egyik szobája. A szolgálati lakás bútorai lángoltak, mikor a tűzoltók a helyszínre értek.
Az épületből egy súlyosan megégett embert mentettek ki, s egy füstmérgezést szenvedett, mozgásképtelen személyt is a tűzoltók hoztak ki.
A tűz keletkezésének okát vizsgálják.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:18 Felborult egy motoros kishajó a Dunán, egy embert még keresnek
- 6:10 Szokatlan jelenségre figyeltek fel a bálványosi Csiszárfürdőn
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 18:34 Higiéniai problémák egy wellness-szállóban, a NAV leengedte a medence vizét
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06