100 embert kellett evakuálni

Munkásszálló lobbant lángra a XXIII. kerületben

100 embernek kellett elhagynia egy munkásszálló épületét, szerdán délután,a főváros XXIII. kerületében, amikor kigyulladt az egyik helyiség. Személyi sérülés nem történt.

2013.01.23 17:45Havariapress

Egyelőre tisztázatlan körülmények között gyulladt ki egy munkásszálló egyik helyisége, szerdán délután, a főváros XXIII. kerületében.

A személyzet szakszerűen, a tűzriadó terv szerint kiürítette az épületet, így személyi sérülés nem történt.

A tűzoltók a lángokat megfékezték, jelenleg az utómunkálatok tartanak.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.