Két főt vontak eljárás alá

Halálos bántalmazás Bicskén

Halálosan bántalmaztak egy helyi lakost Bicskén január elsején, ezért a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztálya büntetőeljárást indított ismeretlen tettes ellen.

2013.01.02 07:21MTI

A tájékoztatás szerint - a rendelkezésre álló adatok alapján - Bicskén a Diófa utcában január 1-jén a délutáni órákban egy bicskei lakost ismeretlen tettes bántalmazott, amelynek következtében a helyszínen belehalt a sérüléseibe.
   
A halált okozó testi sértéssel kapcsolatban két főt vontak eljárás alá, szerepük a cselekményben még tisztázás alatt áll - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság.
   
A helyszíni szemle és az adatgyűjtés, illetve a tanúkutatás folyamatban van.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.