Vélhetően nem ütközött másik járművel

Holtan találták a kerékpárost az árokban

Holtan találtak csütörtök reggel egy 42 éves kőszegi férfit, aki kerékpárjával közlekedett Kőszeg és Cák között szerdán a késő esti órákban, és árokba hajtott.

2012.05.24 08:45MTI

Kazmar Enikő, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője elmondta az MTI-nek: az elsődleges szakértői vélemények alapján kizárható, hogy a kerékpáros másik járművel ütközött volna. A rendőrség közigazgatási eljárás keretében vizsgálja az eset körülményeit.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.