Életveszélyben az áldozat

Ok nélkül szúrt a Széll Kálmán téri késelő

Még mindig életveszélyben van az a férfi, akit vasárnap éjszaka késelt meg egy ismeretlen.

2012.02.13 22:29ma.hu

Mint azt korábban megírtuk: vasárnap este háromnegyed kilenc körül egy ismeretlen férfi lépett oda egy villamosra várakozó társasághoz Budapesten, a Széll Kálmán téren, majd mindenféle ok nélkül kést rántott, és egyiküket többször hátba szúrta.

20 éves férfi életveszélyes sérülést szenvedett, két társa hívott hozzá mentőt - közölte a rendőrség.

A sértettek elmondása alapján készült egy fantomrajz a feltételezett elkövetőről (a képet megtekintheti ITT!): az elkövető feltehetően 25-40 éves, 175-180 centiméter magas, kissé zömök testalkatú férfi. Arca kerek, haja dús, körülbelül 2-3 centiméter hosszú, sötét barna színű. A bűncselekmény elkövetésekor fekete színű dzsekit, világoskék színű farmert és talán sötét kesztyűt viselt.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.