Időjárás
Tavaszias hétvégénk lesz
Szombaton napos idő várható, vasárnap azonban valószínűleg felhők takarják el a napot.
2016.02.26 15:16ma.hu
Az Országos Meteorológiai Szolgálat jelentése szerint szombaton az ország nagy részén hosszabb időre is kisüt a nap.
Vastag fátyolfelhőzet délutántól vonul térségünk fölé, a felhőzet megvastagodása estétől valószínű.
Napközben csapadék nem várható, éjszaka a Dunántúlon azonban már helyenként kisebb eső lehet.
A keleti, délkeleti szél megélénkül, északnyugaton néhol megerősödik. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet +1 és -5 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet 5 és 9 fok között valószínű.
Vasárnap többnyire erősen felhős idő várható, eleinte északon, estétől délnyugaton eső, zápor előfordulhat.
Az élénk délkeleti, keleti szél többfelé megerősödik. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -1 és +4, a legmagasabb nappali hőmérséklet általában 10 és 16 fok között alakul.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06