Pocsék hétvégét zártak Kubicáék

A BMW a biztonsági autóban reménykedett

A bajor BMW istálló a korai autótörős mutatvány után merőben megváltoztatta a taktikáját a Bahreini nagydíjon, ami végül nem vezetett sok jóra.

2009.04.27 11:21f1-live.hu

Bahreinben a BMW-Sauber katasztrofális versenyhétvégét zárt. Robert Kubica a 18., Nick Heidfeld a 19. helyen ért célba. A csapat főnöke, Mario Theissen a következőképpen értékelte a hétvégét.

Mario Theissen: Tudtuk, hogy nehéz hétvégénk lesz Bahreinben. Ez végül be is bizonyosodott. Nem tudtunk jó sebességet diktálni, és még szerencsénk sem volt. Sajnálatos az, hogy az autóink már a futam elején megtörtek.
Mario Theissen: A bokszkiállásnál egy csomó üzemanyagot kaptak, és kemény keverékű abronccsal küldtük vissza őket a pályára, reménykedve egy biztonsági autós fázisban. Ez volt az egyetlen esélyünk.

Mario Theissen: Most már csak a következő futamra, Barcelonára koncentrálunk, ahol megkapjuk a gyárból az új aerodinamikai csomagot.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.