Bernie mossa kezét
Ecclestone: A csapatok a hibásak!
Bernie Ecclestone állítja, Észak-Amerika idei hiányzása a versenyprogramból csakis a Forma-1-es csapatoknak köszönhető, akik túl sok pénzt akartak a versenyzésért cserébe.
2009.03.25 12:23f1-live.huMiközben a Forma-1-es Csapatok Szakszervezete (FOTA) azon fáradozik, hogy minél hamarabb visszakerüljön a versenynaptárba az Amerikai és a Kanadai Nagydíj, aközben Ecclestone azt állítja, az istállók az okai a kialakult helyzetnek.
„A csapatok túl sok pénzt kértek azért, hogy ott versenyezzenek. Ez volt a probléma.”- mondta a 78 éves milliárdos a német SID hírügynökségnek. „Beszélgetünk az esetleges visszatérésről, ám az istállók nem szeretnének 17-nél több versenyt.”
Ecclestone újra megerősítette azt, hogy már keresik az új helyszínt az Amerikai Nagydíjra, ugyanis ha visszatér a Forma-1 az Egyesült Államokba, akkor biztosan nem Indianapolisba fogja azt megejteni.
„Máshova megyünk.”- zárta le tömören Ecclestone.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
- 12:31 Ferenc pápa a szombat esti virrasztás előtt megjelent a Szent Péter-bazilikában
- 10:30 Kilencen sérültek meg az M7-esen a Pázmándnál történt balesetben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06