Taylor Swift
Melyik híresség adakozta a legtöbbet?
A második egymást követő évben választotta az év legadakozóbb hírességévé egy amerikai énekesnőt egy jótékonysági szervezet.
2013.12.29 00:30MTI
A 24 éves Taylor Swift december közepén, születésnapja alkalmából 100 ezer dollárt (közel 22 millió forint) adományozott szülővárosa, Nashville szimfonikus zenekarának, emellett gálakoncertet is adott a hajléktalanokat segítő Centrepoint karitatív szervezet javára, amelynek a brit Vilmos herceg a fővédnöke - emlékeztetett az elismerést odaítélő Dosomething.org szervezet.
A jótékonykodó hírességek listáján a második a One Direction fiúzenekar, a harmadik Beyoncé énekesnő, a negyedik pedig Paul Walker, a november végén autóbalesetben elhunyt színész, a Halálos iramban-akciófilmek sztárja.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06