Barbár magyarok
Illegális magyar kutyaértékesítő hálózatot lepleztek le az olasz hatóságok
Az olasz hatóságok a toscanai Pistoia és Prato környékén huszonhét értékes, fajtiszta kutyakölyökre bukkantak; a kiskutyák illegális úton kerültek Itáliába.
2011.02.24 08:56MTIA helyi rendőri és erdészeti szervek emellett számos, az adás-vétellel kapcsolatos dokumentumot, törzskönyvet, állatorvosi bizonylatot is lefoglaltak a magyar Kutya szóval elnevezett akció során.

A nyomozás tavaly nyár óta folyik, amikor is hoppon maradt vásárlók feljelentést tettek. Az ügyben két olasz férfi és egy magyar állampolgárságú nő ellen adtak ki elfogató parancsot.
A kutyákat az állatcsempészek az interneten keresztül igyekeztek eladni, és az olasz törvények szerinti állatvédelmi intézkedéseket szegtek meg.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:18 Felborult egy motoros kishajó a Dunán, egy embert még keresnek
- 6:10 Szokatlan jelenségre figyeltek fel a bálványosi Csiszárfürdőn
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 18:34 Higiéniai problémák egy wellness-szállóban, a NAV leengedte a medence vizét
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06