Nem a szennytől lettek vörösek
Iszapkatasztrófa: precedens értékű ítélet született
A Mal Zrt-nek jogerősen tízmillió forintot kell fizetnie egy devecseri károsultnak.
2011.01.19 07:53MR1- KossuthMegszületett az első jogerős ítélet az iszapkatasztrófa ügyében: a Mal Zrt-nek tízmillió forintot kell fizetnie egy devecseri károsultnak.
A férfi ügyvédje az MR1-Kossuth Rádiónak elmondta: megkapta a Fővárosi Ítélőtábla jogerős végzését, amelyben arra kötelezte az ajkai céget, hogy fizessen kártérítési előleget a férfinek, akinek szinte mindene odaveszett az iszapárban. Húszmillió forintot követelt, a bíróság a felét ítélte meg előlegként.

Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06