"Semmit se tudni"
Jobbik: a belügyminiszter beismerte, hogy a kormány megszorításokra készül
A Jobbik szerint Pintér Sándor pénteki nyilatkozata - amelyben a társadalmi elszegényedés miatt a bűncselekmények számának várható növekedéséről beszélt - egyértelművé tette, hogy a kormány megszorító intézkedésekre készül.
2010.09.27 14:18MTIVolner János országgyűlési képviselő hétfői sajtótájékoztatóján emlékeztetett: a belügyminiszter a Szolgálati Jogviszonyban Állók Érdekegyeztető Fórumának rendezvényén úgy vélekedett, hogy az országban vissza fog esni a vásárlóerő, és egyre több olyan jelenség lesz, ami a rendvédelmi szervek nélkül megoldhatatlan.

A "megélhetési bűncselekmények" szaporodására számító tárcavezető szavaiból világosan következik, hogy a kormány megszorításokat tervez - fejtette ki a jobbikos képviselő.
Ezt a képzetet erősíti Volner János szerint az is, hogy a jövő évi költségvetésről még "semmit sem tudni".
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06