Melegfront nyomja szét a fejünket
Eljött a márciusi tél
Csütörtökön erősen felhős, vagy borult lesz az ég, sokfelé számíthatunk havazásra, keleten havas eső is lehet. A keleties szél megélénkülhet. Reggel fagypont alatt, délután kevéssel 0 fok felett alakulhat a hőmérséklet.
2010.03.11 08:49koponyeg.huTéli útviszonyokra kell felkészülnünk, vezessünk körültekintően, óvatosan! Melegfronti hatás terhelheti szervezetünket.
Pénteken egyelőre marad a borongós idő, szórványosan újabb havazással, majd csökken a felhőzet és megszűnik a csapadék. Az északnyugati szél megerősödik. Olvadás várható, délután 0 és +5 fok közé kúszhat a hőmérő higanyszála.
Szombaton és vasárnap a sok-sok napsütés mellett időnként erősebben megnövekedhet a felhőzet és elszórtan valószínű hózápor. Szombat estétől viharossá fokozódhat az északnyugati szél. Erősödik a nappali felmelegedés.
Március 15-én, nemzeti ünnepünkön változóan felhős lesz az ég, zápor, hózápor előfordulhat. Az északnyugati szél megerősödhet! A hőmérséklet délután 4 és 10 fok között alakulhat.
A hónap második fele már a tavaszról szólhat...
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06