Felállna a Societas elnöki székéből
Távozik Varga az MSZP ifjúsági szervezetének éléről?
Távozni készül az MSZP társult ifjúsági szervezetének, a Societasnak az elnöki székéből Varga László - írta szombati számában a Népszabadság.
2009.12.12 08:38Népszabadság - Fotó: mszp.huA napilap információi szerint Varga László az utóbbi időben a párt több belső fórumán is világossá tette, hogy a Societas sikeres szervezeti felépítése után átadja majd a csoportosulás vezetését.
Varga László lehetséges utódjáról a Népszabadság azt írta: az elnöki poszt egyik várományosa Oroszvári Péter, az ifjúsági mozgalom jelenlegi ügyvezető elnökhelyettese, szombathelyi önkormányzati képviselő és Patek Gábor, a szervezet kampányának irányítója.
Kapcsolódó írások:
- Lejárató kampányfilm, adatgyűjtés: Felelnie kell a szombathelyi Societasnak!
- Utcára került a Societas, már nem használhatják az MSZP irodáit
- Societas: "A magyar baloldal legnagyobb pártja válságban van"
- A Societas szerint a Fidelitas beépült a miskolci egyetem hallgatói önkormányzatába
- Societas: gyűjtsön Orbán Viktor-mondatokat!
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06