Történelmi személyiségnek tartja Gyurcsányt
Ujhelyi szerint sok minden nincs rendben az MSZP-ben
Sok minden nincs rendben az MSZP háza táján, így nem futhat neki a párt a 2010-es választásoknak - mondta Ujhelyi István, a szocialista párt alelnöke a Népszabadságnak adott interjújában.
2008.12.13 09:17Népszabadság"Történelmi személyiségnek tartom Gyurcsányt. Ezzel együtt úgy érzem, hogy sok minden nincs rendben az MSZP pártjának háza táján. Így 2010-nek nem futhatunk neki" - hangsúlyozta Ujhelyi István. Hozzátette: 2010 elején fel kell mérni, hogy mennyire fáradt el az "első csapat".
A politikus kiemelte, hogy Gyurcsány Ferenc miniszterelnök-pártelnök vérbeli hosszútávfutó, akik leírják, nem ismerik a kvalitásait.
"Attól féltem őt és magunkat, hogy 2010-ig nehogy túl sok sebet kapjon és adjon" - tette hozzá. Ujhelyi István szerint a 2010-es nem szokványos parlamenti választás lesz, az ellenzék egy része azért akar hatalmat szerezni, hogy gyökerestül kitépje a baloldalt a társadalom talajából.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
- 12:31 Ferenc pápa a szombat esti virrasztás előtt megjelent a Szent Péter-bazilikában
- 10:30 Kilencen sérültek meg az M7-esen a Pázmándnál történt balesetben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06