Nem lesznek nehézségek

Karácsony előtt átutalta a decemberi béreket a Klik

Karácsony előtt elutalta a decemberi béreket az alkalmazásában álló pedagógusok, munkavállalók, kormánytisztviselők számára a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ (Klik).

2013.12.23 15:09MTI

A szervezet úgy fogalmazott: a Klik gondoskodott arról, hogy az ünnepek alatti munkaszüneti napok ne okozzanak nehézséget a decemberi bérek január 5-ig való kifizetésében, ezért a december havi illetményeket már szombaton átutalta az illetékes tankerület.

Hozzátették: a 2014. januári fizetést a megszokott rend szerint február elején kapják meg az alkalmazottak.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.