Átvágtak egy gázvezetéket
Gázömlés miatt kiürítettek egy óvodát Kunhegyesen
Gázömlés miatt több mint félszáz kisgyermeknek és nevelőiknek kellett átmenetileg elhagynia egy kunhegyesi óvodát csütörtök délelőtt.
2012.06.07 12:17MTIS. Tóth Anikó tájékoztatása szerint a gázömlés azért történt, mert az intézmény tőszomszédságában végzett földmunkák során véletlenül átvágtak egy gázvezetéket.
Sérülés nem történt, az esethez két tűzoltójármű vonult.
Az óvodát a veszélyhelyzet elhárításának idejére átmenetileg 55 gyermeknek és hat nevelőnek kellett elhagynia - tette hozzá a szóvivő jelezve, hogy a gázszolgáltató munkatársai jelenleg is dolgoznak a helyszínen a hiba kijavításán.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
- 12:31 Ferenc pápa a szombat esti virrasztás előtt megjelent a Szent Péter-bazilikában
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06