A Fidesz eléggé felkészült

Kövér László: nincs szükség árnyékkormány alakítására

Nem tartaná szerencsés megoldásnak az árnyékkormány alakítását Kövér László, mert a kormánykoalíció médiaapparátusa azonnal rátolná a nem létező kormányzás felelősségét a még ellenzékben lévő Fideszre - olvasható a Magyar Hírlap szerdai számában.

2008.04.30 09:20Magyar Hírlap

A Fidesz választmányi elnöke a vele készült interjújában újságírói kérdésre válaszolva kifejti: egyelőre nem lesz fideszes árnyékkormány, de ha itt az idő, a párt azonnal készen áll a kormányváltásra. A kérdés "nincs napirenden, erről nem folynak viták, döntés sem született" - jegyzi meg Kövér László, hozzátéve: személyes álláspontja szerint nincs is szükség erre a megoldásra.
 
Mint hangsúlyozta: a Fidesz eléggé felkészült ahhoz, hogy amikor kitűzik az új országgyűlési választások időpontját, akkor "aktualizálja a programját az adott politikai helyzet kezelésére", és ehhez megtalálja a megfelelő embereket.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.