Megalapozatlan!
Simor komolytalannak tartja a miniszterelnökségére vonatkozó felvetéseket
Továbbra is megalapozatlannak és komolytalannak tartja a miniszterelnökségére vonatkozó felvetéseket Simor András.
2008.04.04 14:35MTIA jegybankelnök azt követően erősítette ezt meg az MTI-nek, hogy Gyurcsány Ferenc pénteki sajtótájékoztatóján egy kérdésre azt válaszolta: nem ő az akadálya egy szakértői kormány megalakulásának, erről a parlament dönthet.
Hozzátette: a kérdés az, van-e jelentős többsége az Országgyűlésben - Simor András vagy bárki más vezetésével - egy 2.000 milliárdos kiadáscsökkentésnek.
A kormányfő leszögezte, hogy szerinte nincs. Simor András a szakértői kormányra vonatkozó felvetést nem kívánta kommentálni. Hasonló módon járt el a jegybank elnöke hétfőn, a monetáris tanács ülését követő sajtótájékoztatón, amikor ugyancsak komolytalannak minősítette - kérdésre válaszolva - a felvetést, hogy a miniszterelnöki poszt lehetséges várományosa lenne.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
- 12:31 Ferenc pápa a szombat esti virrasztás előtt megjelent a Szent Péter-bazilikában
- 10:30 Kilencen sérültek meg az M7-esen a Pázmándnál történt balesetben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06