Bemutatják a BMW M3 Competition Package csomagot
Stop/Start rendszerrel érkezik a következő BMW M3 széria
A kupéhoz, szedánhoz és kabrióhoz egyaránt elérhető csomagba egyedi könnyűfém felnik, plusz 10 millimétert ültető sport futómű, karbon kiegészítők (koptatók, légterelők, tető) és stop/start elektronika tartozik alapfelszereltségként.
2010.02.15 10:54autolabor.huA rendszerrel 8%-os üzemanyag-megtakarítást és kilométerenként 24 grammal kevesebb károsanyag-kibocsátást értek el a bajorok. Az M3 kupé és M3 szedán átlagfogyasztása így a hétsebességes, duplakuplungos automataváltóval 11,2 literre redukálódik, míg a manuális áttételnél ez az érték 12,4 literre nő. A kabrióknál a fogyasztás automatával 11,5 liternél megáll, míg a hatsebességes manuális váltóval 12,7 litert kér százon a következő M3.

Kapcsolódó írások:
- BMW és Porsche küzdelem várható a Dubai24H autóversenyen
- Százas sprint 4,8 másodperc alatt - íme az új BMW Z4!
- Megpiszkálták: BMW M3 kabrió 500 lóerővel!
- Megbízhatósági és környezetvédelmi elismerésekben részesült a BMW csoport
- Villantottak: Így néz ki a 2010-es BMW 5-ös!
- Íme a brutális jószág: tuningolták a BMW M5-öt
- Alfa 169: Íme az ötös BMW riválisa!
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:27 Elhunyt Ferenc pápa
- 6:40 Kínai áttörés a haditechnikában - újtípusú robbanószert teszteltek élesben
- 22:39 Húsvét - Ferenc pápa: nincs béke a fegyverkezés leállítása nélkül
- 20:37 Brit harci gépek követtek orosz katonai repülőgépeket a NATO keleti határainak közelében
- 18:35 Az Egyesült Államok több városában tüntetéseket tartottak a Trump-adminisztráció politikája ellen
- 16:34 Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
- 14:32 Kigyulladt egy folyami hajó Kongóban, sokan életüket vesztették
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06