Az összkerék nem egyenlő az off-roaddal

Összkerekes BMW X5 a tengerben

Attól még, mert tele vagyunk pénzzel és összekerekes terepjárót veszünk, legyünk tisztában vele: az összkerék nem egyenlő az off-roaddal.

2009.06.08 12:09autolabor.hu

Úgy tűnik, ezzel azonban nem minden sofőr van tisztában, aki X5-ös BMW-t vezet, egy amatőr felvétel ugyanis felkerült az egyik legnépszerűbb videó megosztó portálra, amelyen egy nem túl okos vezető akar kievickélni az autó kerékjáratáig érő vízből, persze esélytelenül. Az Isztambul partjainál készült felvétel jól mutatja: attól még, mert összkerék-hajtású hobbiterepjárót vásárolunk, nem kell elhinni, hogy aszfalton kívül is megállja a helyét.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.