A vétkes sofőr ellen eljárás indult

Meghalt a kórházban a Baján elgázolt gyalogos

Meghalt a kórházban az a 65 éves férfi, akit a zebrán gázolt el egy autó szombat reggel Baján.

2013.01.12 12:06MTI

Virág Edit, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője közölte: a férfit autójával egy 52 éves bajai lakos ütötte el, aki megvárta a helyszínre érkező rendőröket.

A Bajai Városi Rendőrkapitányság a gázoló ellen halálos közlekedési baleset gondatlan okozásának vétsége miatt indított eljárást - tette hozzá.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.