A 21-es főúton

Felborult egy kamion

Felborult egy kamion a 21-es úton Bátonyterenye közelében, személyi sérülés nem történt - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a honlapján.

2012.12.27 09:58MTI

Az eddigi adatok szerint a Salgótarján irányába tartó kamion megcsúszott, emiatt lesodródott az útról és az oldalára borult. A rendőri intézkedés és a műszaki mentés ideje alatt fél útpályán haladhat a forgalom - áll a közleményben.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.